יום ה', כו’ בכסלו תשע”ה
דף הבית תכנית אמירים לוח צלצולים מעורבות בקהילה עיתון ביה"ס צהרון חדר מורים יצירת קשר
17:52 (26/11/14) טל סמואל
חינוך איננו רק הישגים וציונים. חינוך הוא תרבות, דרך חיים. הילד מביא בעיקר מהבית את החינוך, את הערכים. החינוך חשוב ביותר על מנת שכולנו נוכל לחיות כאן ביחד טוב יותר. הקדמה זו נוגעת לשלושה נושאים, שנידונו בישיבת ועד ההורים המוסדי האחרונה, ושרצינו להביא בפניכם ההורים, ואנו מבקשים מאד את תשומת ליבכם ושיתוף הפעולה שלכם על מנת שנוכל לשפר ולשמר את חיי כולנו:
קרא עוד...
12:48 (17/11/14) טל סמואל
בתחילת שנת הלימודים פירסמנו את התוכנית החלקית של סל התרבות לשנה זו. לפניכם עידכון הפעילויות הנוספות. הנכם מתבקשים לאשר לבנכם/בתכם להשתתף בתוכניות אלה.
קרא עוד...
ועכשיו תורנו המורים:שעורי הבית ניתנים כדי שתלמידים יתרגלו ויחזרו על החומר בבית כדי להביא אותם לרמת שליטה. שעורי הבית ניתנים כדי ללמד לנהל זמן, לפתח אחריות, להתאמץ, להתגבר על קשיים, ללמוד לנהל סדרי עדיפויות ועוד.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים, כפי שתראו במצגת – יש לנו מועצת תלמידים חדשה.
הורים יקרים,בחרנו לציין את יום הזיכרון ה – 19 לרצח יצחק רבין בפעילויות לפיתוח ולטיפוח תרבות של מחלוקת שיש לה גבולות ובבחירת הנהגת התלמידים של בית הספר.
קרא עוד...
תכנית ידיד לחינוך - פרויקט התנדבות של גימלאים - גימלאים חונכים תלמידים במסגרת בית הספר
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים! תלמידי בית הספר קבלו סיסמאות שבהמשך השנה ישמשו אותם גם בעבודה מול ספקי תוכן.הסיסמאות הינן אישיות ואסור להעביר אותם לתלמידים אחרים ובכלל תלמידים מחוץ לבית הספר.מצורף סרטון המסביר כיצד להשתמש בפורטל בית הספר
קרא עוד...
סדרת הרצאות מוקלטות מאת טובי המומחים במסגרת התכנית "הורים מקוונים לרשת בטוחה". ההרצאות מתמקדות בנושאים שונים המסייעים להורים לקדם הרגלי גלישה בטוחה אצל ילדיהם.
קרא עוד...
מצ"ב קובץ הודעה לגבי קייטנת חנוכה
קרא עוד...
ילדי כיתות א ו ב הרשומים לצהרון (כולל ילדים הרשומים לשבוע קצר) צריכים להרשם לצילה.עד יום שלישי הקרוב 2.12.14לחוגי העשרה משלמים בנפרד למעט שני חוגים לבחירה מתוך הגנה עצמית,אומנות. קטרגל ודרמה. שאר החוגים בתשלום 153 ש"ח לחודש.
קרא עוד...
קרא עוד...
היום בשיעור נשחק משחקים הקשורים לחג החנוכה - תהנו!
קרא עוד...
מחשבים כיתה ג
מידע להורים
חברת התלמידים
בעין המצלמה
ספרייה
גלישה בטוחה
צהרון
פינת הזיכרון
פינת החי
יצירות תלמידים
מרחבי כיתות
מרחבי מקצוע
מחשבים
למידה בשעת חרום
חיפוש באתר