יום ד', ד’ בכסלו תשע”ה
דף הבית תכנית אמירים לוח צלצולים מעורבות בקהילה עיתון ביה"ס צהרון חדר מורים יצירת קשר
הורים ותלמידים יקרים, כפי שתראו במצגת – יש לנו מועצת תלמידים חדשה.
בתחילת שנת הלימודים פירסמנו את התוכנית החלקית של סל התרבות לשנה זו. לפניכם עידכון הפעילויות הנוספות. הנכם מתבקשים לאשר לבנכם/בתכם להשתתף בתוכניות אלה.
קרא עוד...
מצורפים שלושה קבצים:1. "ועכשיו תורנו המורים" - בעקבות מעגלי הדיון בנושא שעורי הבית 2. תוספת לסל התרבות 3. לוח שנה מעודכן
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים! ילדיכם עוד לא קבלו סיסמאות כניסה למרחבים אנא התאזרו בסבלנות.במהלך השבוע הקרוב יקבל כל תלמיד דף עם סיסמתו האישית.אנו מעבירים לאתר דוח סיסמאות של כל התלמידים ביחד, ומחכים שכל ההורים ימלאו את הדואר האלקטרוני
קרא עוד...
כחלק מכניסתו של בית הספר לתכנית התקשוב, ומעבר בית הספר לפורטל החדש, אנו מעוניינים ליצור לתלמידים סיסמאות אישיות על מנת שיוכלו להפיק את המיטב והמירב מפורטל בית הספר ואתרי התוכן אותם נקבל בהמשך השנה.לשם כך אנו זקוקים לכתובות המייל של הורי התלמידים.
קרא עוד...
בפתיחת הישיבה הציגו המשתתפים את עצמם. הנוכחות היתה מצומצמת אך הישיבה התנהלה באוירה נעימה ומכבדת.מנהלת ביה"ס, הציגה את נושאי הישיבה:
קרא עוד...
ועכשיו תורנו המורים:שעורי הבית ניתנים כדי שתלמידים יתרגלו ויחזרו על החומר בבית כדי להביא אותם לרמת שליטה. שעורי הבית ניתנים כדי ללמד לנהל זמן, לפתח אחריות, להתאמץ, להתגבר על קשיים, ללמוד לנהל סדרי עדיפויות ועוד.
קרא עוד...
הורים יקרים,בחרנו לציין את יום הזיכרון ה – 19 לרצח יצחק רבין בפעילויות לפיתוח ולטיפוח תרבות של מחלוקת שיש לה גבולות ובבחירת הנהגת התלמידים של בית הספר.
קרא עוד...
תכנית ידיד לחינוך - פרויקט התנדבות של גימלאים - גימלאים חונכים תלמידים במסגרת בית הספר
קרא עוד...
להורי ותלמידי ביה"ס פולה בן גוריוןמשתתפי התכנית "לגשר על הפער"
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
סדרת הרצאות מוקלטות מאת טובי המומחים במסגרת התכנית "הורים מקוונים לרשת בטוחה". ההרצאות מתמקדות בנושאים שונים המסייעים להורים לקדם הרגלי גלישה בטוחה אצל ילדיהם.
קרא עוד...
להורי ילדי הצהרון וצילה:סיום הצהרון ביום ראשון חוזר להיות במתכונת הישנה 15:45 עד להודעה חדשה.מי שטרם נרשם לצילה ועדיין מעוניין, ההרשמה בימים שלשי עד חמישי. 18-20.11.14אצל אתי בצהרון (לא לשכוח להביא תלושי משכורת)שבת שלום.
קרא עוד...
בכפוף להשתלבות תוכנית ציל"ה נצטרך לערוך רישום חדש.אי לכך הוראות קבע וכרטיס אשראי לחודשים ספטמבר אוקטובר כולל חוגים והזנה יתבטלו לאחר הגביה.
קרא עוד...
מידע להורים
חברת התלמידים
בעין המצלמה
ספרייה
גלישה בטוחה
צהרון
פינת הזיכרון
פינת החי
יצירות תלמידים
מרחבי כיתות
מרחבי מקצוע
מחשבים
למידה בשעת חרום
חיפוש באתר