יום ג', א’ בטבת תשע”ה
דף הבית תכנית אמירים לוח צלצולים מעורבות בקהילה עיתון ביה"ס צהרון חדר מורים יצירת קשר
חנוכה שמח וחופשה נעימה! - מצגת חודש כסלו
הורים יקרים שלום רבהשנה יסיים בנכם את לימודיו בבית הספר היסודי ובשנת הלימודים תשע"ו ילמד בכיתה ז' במערכת החינוך העל יסודי. למידע על רישום לחטיבות לחצו כאן
קרא עוד...
19:36 (27/11/14) טל סמואל
תלמידים והורים יקרים,אנחנו לקראת סיום הרבעון הראשון של שנת הלימודים. בתקופה זו צוות ביה"ס מקיים ישיבות פדגוגיות בהן הוא דן בכל כתה ובכל תלמיד. בסיום הישיבות נקיים ימי הורים.חג החנוכה בפתח ואנחנו כאן בביה"ס בעיצומה שלעשייה סביב החג בתכנים, ביצירה ובחגיגה.
קרא עוד...
17:52 (26/11/14) טל סמואל
חינוך איננו רק הישגים וציונים. חינוך הוא תרבות, דרך חיים. הילד מביא בעיקר מהבית את החינוך, את הערכים. החינוך חשוב ביותר על מנת שכולנו נוכל לחיות כאן ביחד טוב יותר. הקדמה זו נוגעת לשלושה נושאים, שנידונו בישיבת ועד ההורים המוסדי האחרונה, ושרצינו להביא בפניכם ההורים, ואנו מבקשים מאד את תשומת ליבכם ושיתוף הפעולה שלכם על מנת שנוכל לשפר ולשמר את חיי כולנו:
קרא עוד...
12:48 (17/11/14) טל סמואל
בתחילת שנת הלימודים פירסמנו את התוכנית החלקית של סל התרבות לשנה זו. לפניכם עידכון הפעילויות הנוספות. הנכם מתבקשים לאשר לבנכם/בתכם להשתתף בתוכניות אלה.
קרא עוד...
ועכשיו תורנו המורים:שעורי הבית ניתנים כדי שתלמידים יתרגלו ויחזרו על החומר בבית כדי להביא אותם לרמת שליטה. שעורי הבית ניתנים כדי ללמד לנהל זמן, לפתח אחריות, להתאמץ, להתגבר על קשיים, ללמוד לנהל סדרי עדיפויות ועוד.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים, כפי שתראו במצגת – יש לנו מועצת תלמידים חדשה.
תכנית ידיד לחינוך - פרויקט התנדבות של גימלאים - גימלאים חונכים תלמידים במסגרת בית הספר
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים! תלמידי בית הספר קבלו סיסמאות שבהמשך השנה ישמשו אותם גם בעבודה מול ספקי תוכן.הסיסמאות הינן אישיות ואסור להעביר אותם לתלמידים אחרים ובכלל תלמידים מחוץ לבית הספר.מצורף סרטון המסביר כיצד להשתמש בפורטל בית הספר
קרא עוד...
סדרת הרצאות מוקלטות מאת טובי המומחים במסגרת התכנית "הורים מקוונים לרשת בטוחה". ההרצאות מתמקדות בנושאים שונים המסייעים להורים לקדם הרגלי גלישה בטוחה אצל ילדיהם.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
להורי ילדי הקייטנה חג שמח יש להצטייד בכריך לארוחת בוקר בימים א-ג ובקבוק מים בברכה אתי צהרון
קרא עוד...
מצ"ב קובץ הודעה לגבי קייטנת חנוכה
קרא עוד...
מידע להורים
חברת התלמידים
בעין המצלמה
ספרייה
גלישה בטוחה
יצירות תלמידים
צהרון
פינת הזיכרון
פינת החי
מרחבי כיתות
מרחבי מקצוע
מחשבים
למידה בשעת חרום
חיפוש באתר