יום ו', ח’ באדר תשע”ה
דף הבית תכנית אמירים לוח צלצולים מעורבות בקהילה עיתון ביה"ס צהרון חדר מורים יצירת קשר
 
קרא עוד...
הורים יקרים שלום רבהשנה יסיים בנכם את לימודיו בבית הספר היסודי ובשנת הלימודים תשע"ו ילמד בכיתה ז' במערכת החינוך העל יסודי. למידע על רישום לחטיבות לחצו כאן
קרא עוד...
12:48 (17/11/14) טל סמואל
בתחילת שנת הלימודים פירסמנו את התוכנית החלקית של סל התרבות לשנה זו. לפניכם עידכון הפעילויות הנוספות. הנכם מתבקשים לאשר לבנכם/בתכם להשתתף בתוכניות אלה.
קרא עוד...
ועכשיו תורנו המורים:שעורי הבית ניתנים כדי שתלמידים יתרגלו ויחזרו על החומר בבית כדי להביא אותם לרמת שליטה. שעורי הבית ניתנים כדי ללמד לנהל זמן, לפתח אחריות, להתאמץ, להתגבר על קשיים, ללמוד לנהל סדרי עדיפויות ועוד.
קרא עוד...
משפחות יקרות, בשל תחזית מזג האויר אנו נאלצים לדחות את אירוע יום המשפחה. מקווים שיהיה לכם חם, נעים ומשפחתי בבית. תודה רבה להורים שהתנדבו להנחות סדנא (נזדקק לכם במועד אחר).
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
במהלך השבוע הקרוב נציין את שבוע האתיקה והמוגנות ברשת - התלמידים יקיימו שיחות ופעילויות סביב הנושא של גלישה בטוחה והתנהגות נבונה ברשת
קרא עוד...
לאחרונה מדובר רבות בחדשות על נושא הקרינה האלקטרו מגנטית בבתי הספר ובמוסדות חינוך.חשוב לציין שבבית ספרנו נערכה בדיקת קרינה לפני חופשת חנוכה כאשר תוצאות הבדיקה היו נמוכות מאוד וטובות.
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים! תלמידי בית הספר קבלו סיסמאות שבהמשך השנה ישמשו אותם גם בעבודה מול ספקי תוכן.הסיסמאות הינן אישיות ואסור להעביר אותם לתלמידים אחרים ובכלל תלמידים מחוץ לבית הספר.מצורף סרטון המסביר כיצד להשתמש בפורטל בית הספר
קרא עוד...
סדרת הרצאות מוקלטות מאת טובי המומחים במסגרת התכנית "הורים מקוונים לרשת בטוחה". ההרצאות מתמקדות בנושאים שונים המסייעים להורים לקדם הרגלי גלישה בטוחה אצל ילדיהם.
קרא עוד...
על הצגת המועמדות למועצת התלמידים ועל הבחירות למועצה בבית הספר: כל הפרטים בפנים. למרות שזה היה לפני 4 חודשים, המועצה ממשיכה לפעול ולתפקד למען שיפור האווירה בבית הספר. אנו כתבי שטח צעירים ממשיכים לעקוב אחר ההבטחות.
קרא עוד...
השנה ניפתח בבית הספר קורס "כתבים צעירים" לילדי ד' ה' ו'. הקורס עוסק בחשיפה לעיתונות וכתיבה עיתונאית. המטרה להכשיר 'כתבים צעירים' אשר יעלו כתבות לעיתון הבית ספרי ולאתר בית הספר ויחשפו בפני ציבור התלמידים וההורים את דעותיהם ומחשבותיהם מהנעשה בתחום החינוך בבית הספר.
קרא עוד...
אני שמחה לפתוח עמכם את עלון "פולה", עלון שיפתח לכם צוהר לנעשה בבית הספר, מאחורי ולפני הפרגוד. השותפות שלי בעלון זה באה מתוך היכרות אישית עמכם, תלמידים מחוננים ומצטיינים של בית הספר, ועבודה משותפת עם המורה-מנחה דורית לרמן, במסגרת תכנית "אמירים".
קרא עוד...
התחלתי לקרוא את השירים שכתבתם והפה שלי נפער לרווחה: אתם פשוט נפלאים. מוכשרים, מעניינים, מיטיבים לכתוב, ויש לכם מה להגיד. סדנה כזאת היא לא רק מקום ללמוד בו את מלאכת הכתיבה אלא גם קבוצת תמיכה: אתה נמצא בין ילדים כמוך, שרוצים לכתוב, שרוצים ללמוד, שרוצים להתבטא, שמוכנים לבקר אחרים אבל די חוששים שיבקרו אותם. כמה עצות מיהודה אטלס בגוף המכתב.
קרא עוד...
אנו שמחים לחשוף בפניכם את ההצעות שניתנו לשם לעלון/ עיתון על ידי ילדי הקורס: כתבי שטח צעירים.(כש"צ) פולון, פה עלון, פוללון, פּולָוֹן נשמח לקבל מכם הצעות מקוריות נוספות בתוספת הסבר מה הוביל אתכם לבחירת השם.
קרא עוד...
כל אחד מהכתבים הצעירים חשב על שם מיוחד/ שם עט שבחר: דביר הדובר- דביר בן יוסף שקד בִּשְֹבָט, או מפצח השקדים- שקד כהןכרמל-הַרְ-בָּהּ בְּכָתַבוֹת - כרמל מינטקביץ ניב המגניב, או ניב העיתונות- ניב יוחנן שירו שיר, שיר עת לשיר, עֵט לְשיר- שירי זקן
קרא עוד...
כיתה ה2 היא כיתה מופלאה, כל פעם כשילד בוכה או נפגע ומקבל מכה, עוזרים לו בכל צורה.כשמגיעים לכיתה רואים מיד מה היא צבעוניות בחיים ורואים תמיד את הטוב שבִּפְנִים. מחנכת טובה לנו ואווירה נעימה תמיד איתנו. אנו לומדים בהנאה ומקשיבים בשקט למורה. ההמשך בפנים...
קרא עוד...
בקורס כתבים צעירים ובמסגרת אמירים סופרים צעירים אנו משלבים משחקי קבוצה התורמים ללמידה משמעותית. זוהי למידה התנסותית [1]להעצמה וגיבוש צוותים וקבוצות. תחום הלמידה ההתנסותית - חווייתית תופס בשנים האחרונות תאוצה בארץ ובעולם. התחום מאפשר לקבוצות ויחידים פלטפורמה מהנה ואפקטיבית לגיבוש קבוצתי, העצמה אישית והעצמה קבוצתית, בניית מנהיגות המחשת רעיונות בצורה אינטראקטיבית ועוד.
קרא עוד...
תלמידים מספרים בעקבות המשחקים: רום אלטרץ, ניב יוחנן, כרמל מינטקביץ, דביר בן יוסף, שקד כהן, שירי זקן. כששיחקתי הרגשתי הרבה הרגשות ביחד. מתוך כל ההרגשות הרגשתי הכי הרבה את הלחץ והחשיבה המהירה. שהרגשתי את אותן הרגשות כמו שהרגשתי באולימפיאדת העבריתבבית ספרינו. לדעתי זה מתקשר קצת למלחמות ולטילים כי, הבובות שזרקנו אחד לשני הרגישו כמו "טילים", (לא כואבים כמו "טילים"). זה משהו שבא לך בלי התראה, בלי סימן מוסכם .
קרא עוד...
הבחירות למועצה מאחורינו ועמי וצביקה הקליטו לנו קטע של התלבטויותיהם בבחירת נציגי הכיתה שלהם:
קרא עוד...
שלום יונת קוראים לי ניב יוחנן ואני בקורס כתבים בשטח אשמח לראיין אותך כראשת המועצה. לפני כחודש התקיימו הבחירות ועכשיו אני אשאל אותך שאלות על הרגשותייך בחודש האחרון.שאלה: מה ההרגשה כראשת המועצה?
קרא עוד...
השנה הוחלט לשנות את אתר בית הספר ולשדרג אותו. האתר החדש מכיל נושאים שהיו בעבר, כמו: מידע להורים, ספרייה, צהרון, עדכונים שוטפים ולוח אירועים.
קרא עוד...
יום שלישי ט"ו טבת תשע"ה 6.1.15כתבי שטח צעירים מארחים את העיתונאי דני אָדִינוֹ אָבֶּבֶּה ואת ילדי אמירים בחדר המחשבים, במסגרת קורס "כתבי שטח".
קרא עוד...
תלמידים בוחרים מילה בעברית שהם אוהבים וכותבים בעקבות המילה. אליסה טיומקין: לדגדג- כי המילה מצחיקה אותי, היא גמישה ומקסימה. יהלום פוסטול: מחשבות. דניאל ויס – במילה ים. שקד כהן- שלגון.
קרא עוד...
מחשבות של כתב/ת שטח צעיר/ה/ הצצה קטנה מאחורי הקלעים. איך מרגישים הכתבים הצעירים של העלון?
קרא עוד...
בעקבות הבחירות למועצת התלמידים.סיכום מחצית א'והנה אנו פוגשים את צביקה ועמי ... שוב
קרא עוד...
בכיתתנו ד' 2 למדנו על כ"ט בנובמבר. מה למדנו? אתם בוודאי שואלים, אז בואו ואענה לכם. למדנו על האו"ם (האומות המאוחדות) בתקופת המנדט הבריטי בשנת 1947. למדנו על "ההחלטה" ועל עוד הרבה דברים בתקופה שהמנדט הבריטי שלט בארץ ישראל. לא הייתה מקלחת, אלא דלי עם מים. לא היה תנור, אבל הייתה מבערה מיוחדת במינה.
קרא עוד...
מידע להורים
חברת התלמידים
בעין המצלמה
ספרייה
גלישה בטוחה
יצירות תלמידים
צהרון
פינת הזיכרון
פינת החי
מרחבי כיתות
מרחבי מקצוע
מחשבים
הענן החינוכי
חיפוש באתר