יום ג', ז’ בחשון תשע”ט
דף הבית פעילויות תכנית אמירים לוח צלצולים מעורבות בקהילה עיתון ביה"ס צהרון חדר מורים יצירת קשר
3d logos
 
ארכיון מידע להורים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מפגשי אמנות לילדים ישראלים, יהודים וערבים בירושלים בתקופה זו בה אנו עדים למלחמה הגובה את חייהם של רבים משני הצדדים וגורמת לביטויים של הקצנה, שנאה והתרחקות, סימון האחר והתכנסות , אנו מאמינים כי קיום מפגש בין ילדים משני העמים, יכול להתוות דרך של חיים, שלום ודו קיום כחלופה לדרך המלחמה, יאפשר הכרות אישית ואמתית בין המשתתפים. מפגש שיצביע ויאפשר הטמעה של ערכים אנושיים המשותפים לכולנו כבני אדם.
קרא עוד...
בתי ספר ירושלמים מתחברים ללמידה תכנית משותפת לבתי-ספר יהודים וערבים בתי הספר היסודיים "קשת" ו"בית צפאפה" "פולה בן גוריון" ו"סילוואן"
קרא עוד...
תכנית לימודי אמנות לילדי מבקשי מקלט, פליטים ומהגרי עבודה בשיתוף בין בית הספר הממלכתי יסודי ע"ש פולה בן גוריון ואגף הנוער במוזיאון ישראל
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
פעמים רבות בל"ג בעומר יחד עם אש המדורות, נדלקת גם אש של יצרים. עולים ביתר שאת תכנים של "מקובלים" ו"לא מקובלים", עולה רצון של קבוצות "יוקרה" וקבוצות לחץ לעשות את המדורה לבד עם קבוצה "נבחרת", עולים טיעונים של "חופש" ו"בחירה" ובמסווה של אלה ישנם ילדים המרגישים פגועים, מושפלים ובצד. המסר שלנו - שהמדורה היא לכל הכיתה ביחד!
קרא עוד...
הורים יקרים! הנכם מוזמנים להשתתף עמנו בטכס יום הזיכרון לחללי צה"ל תשע"ח. הטכס יערך ביום רביעי ג' אייר 18/04/2018 במגרש בית הספר. לפרטים על מועדי הטקסים (לפי כיתות) לחצו כאן. על התלמידים להגיע ביום זה לבושים בחולצה לבנה.
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום שישי 9.3 יתקיים מרתון ירושלים בבירה. ילדי בית הספר והוריהם ישתתפו בשני מקצים בהתאם להרשמתם:
קרא עוד...
בהתאם להחלטת משרד החינוך, תופעל תכנית 'ניצנים בחופשות', שמטרתה לתת מענה חינוכי איכותי לצרכיהם השונים של התלמידים שישתתפו בה ובין היתר, הקלה בנטל ועידוד השתלבות ההורים בשוק העבודה. במסגרת התכנית תופעל בבתי הספר בתקופת חופשות חגים פעילויות למידה, העשרה, תרבות, חברתיות-ערכיות וקריאה להנאה, ארוחת בוקר הינה באחריות ההורים.
קרא עוד...
ילדים והורים שלום רב ביום ביום שלישי יב' אדר, 18/2/27 תתקיים חגיגת פורים בבית הספר. ביום זה הילדים יבואו מחופשים, ללא ילקוטים. יש לשלוח ארוחת עשר כרגיל.
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים, מחר נסיים את מחצית שנת הלימודים. היתה זו תקופה מאומצת, פוריה, מעניינת ומאתגרת. הילדים למדו, ניגנו, השתתפו ב"מחוייבות האישית", בקורסי הבחירה, ב"מעגל הקסם", ב"עולם של שונות" קיבלנו פרסים ואף אירחנו את ראש העיר. כל התלמידים והתלמידות בכתות ה-ו משתתפים בתוכנית "שווה דיבור" – מגדר וכל צוות בית הספר משתלם בנושא. אנחנו מקווים, שתהיה לנו תרומה משמעותית בתחום זה.
קרא עוד...
יחד יוצרים במוזיאון תכנית לימודי אמנות לילדי מבקשי מקלט, פליטים ומהגרי עבודה בשיתוף בין בית הספר הממלכתי יסודי ע"ש פולה בן גוריון ואגף הנוער במוזיאון ישראל
קרא עוד...
מערכת שעות שיעורי השיעורים הסופית מצורפת לעיונכם:
קרא עוד...
הורים תלמידים מורים ואורחי האתר של בית הספר נשמח אם תקדישו מספר דקות למילוי סקר קצר בנושא המים
קרא עוד...
השנה ייערך מרתון ירושלים ביום שישי ה-9 במרץ. אנו מעוניינים להשתתף בו כקהילה בשני מקצים:
קרא עוד...
בשנה זו נקיים את התוכנית "לומדים יחד" – שבועיים. אנחנו מזמינים אתכם (הורים, סבים/סבתות, דודים, חברים וצוות ביה"ס) בשבועים המתחילים ב - 4 בפברואר ללמד את התלמידים נושא קרוב ללבם.
קרא עוד...
לאורך שנים דנו בסוגיית הסכנה האורבת לילדים במגרש החניה. ההורים ניסו למצוא פתרונות, צילמו, ערכו תצפיות, דיברו עם משטרת ישראל, פנו להורים בבקשה לא להכנס למגרש ועוד ועוד. בשנה זו, הצליח ועד ההורים המוסדי, שהוא למעשה הנציג של כל ההורים להפעיל את התוכנית "נשק וסע". התוכנית דורשת מכל משפחה לתת תורנות של בוקר אחד בשנה (לילד/ה אחד), סה"כ 30 דקות.
קרא עוד...
הנכם מוזמנים למפגש הכרות עם בית הספר היום הפתוח יתקיים ביום שישי כ כסלו 08/12/2017 בין השעות 8:15-10:15 לעיון ופרטים לחצו כאן
קרא עוד...
הורים יקרים!מצורפים פרטי פוליסת הביטוח לתאונות אישיות לתלמיד לעיונכם
קרא עוד...
קרא עוד...
מיזם "נשק וסע" אשר פועל מזה מספר שנים בבתי ספר ברחבי הארץ ובירושלים, מוכיח עצמו כאמצעי מרכזי במניעת תאונות דרכים, העלאת המודעות לבטיחות בדרכים לתלמידים, וכן חסכון עצום בפקקי תנועה וחיפוש אחר מקומות חנייה הסמוכים לבתי הספר, עבור ההורים.
קרא עוד...
קרא עוד...
ביום רביעי יב' חשון, 1/11/17 – נקיים בחירות למועצת התלמידים (כתות ג-ו) (מצורף קובץ מערכי שעור בו יעזר הצוות). אתם ההורים מוזמנים לעודד את ילדכם להציג מועמדות ואף לדבר בבית על השיקולים בבחירת מועמד ועל הערכים המלווים פעילות זו. התלמידים מתבקשים להגיע בחולצה לבנה
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים - מצורפות לשימושכם מערכות השעות של הכיתות.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
שלום לכולם, בעוד כ 10 ימים תפתח שנת הלימודים החדשה וההתרגשות רבה. לנוחותכם מצורפים: * ידיעון ראשון* לוח שנה* סל תרבות לכל שכבה (ניתן לפתוח רק את סל התרבות הרלוונטי לכם)* דף קשר של הצוות* מידע על בדיקת שיניים* "לגשר על הפער" - תוכנית מפגשים עם ילדים ערבים לכתות ה-ו במוזיאון.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים!מצורפת רשימת ספרי הלימוד לשנת הלימודים תשע"ח - לעיון ברשימה לחצו כאן
קרא עוד...
לקראת תשע"ט
פינת הזיכרון
מידע להורים
ארכיון מידע להורים  
בעין המצלמה
חברת התלמידים
ספרייה
גלישה בטוחה
יצירות תלמידים
צהרון
פינת החי
מרחבי כיתות
מרחבי מקצוע
מחשבים
היסטוריה
אנגלית
הענן החינוכי