יום ג', ז’ בחשון תשע”ט
דף הבית פעילויות תכנית אמירים לוח צלצולים מעורבות בקהילה עיתון ביה"ס צהרון חדר מורים יצירת קשר
3d logos
 
קרא עוד...
הורים יקרים, אנו רואים את בית הספר כסביבת חיים אותנטית, פלורליסטית ודמוקרטית, אשר בה מתנהלים בפועל תהליכים המאפשרים לכל באי בית הספר – אנשי חינוך, תלמידים, הורים ועובדים – להביא לידי ביטוי את האוטונומיה שלהם ואת יכולתם לנווט בתוך המרחב ולבחור באופן מודע, מושכל, ותוך קיום דיאלוג מכבד ואמפתי עם כל השותפים בקהילה. באופן זה, באמצעות התנסות פעילה ודוגמא אישית, מתקיים החינוך לחיים בחברה דמוקרטית הלכה למעשה. אנו מתמקדים בפיתוח מיומנויות של דיון ושיח בדרך ארץ ותוך הקשבה מכבדת לדעות השונות כנדבך מרכזי בעבודתנו. הדבר נובע באופן ישיר מתפיסתנו את הרכיבים האלה כמאפשרים עיקריים למימוש התנהגות הומניסטית ודמוקרטית אשר במרכזה הכבוד לאדם ולרוח האדם. בתקופה זו נתנסה בשיח ובשאלות על מנהיגות. אנו מבקשים לשתף אתכם ההורים בחלק מעשייתינו
קרא עוד...
ועכשיו תורנו המורים:שעורי הבית ניתנים כדי שתלמידים יתרגלו ויחזרו על החומר בבית כדי להביא אותם לרמת שליטה. שעורי הבית ניתנים כדי ללמד לנהל זמן, לפתח אחריות, להתאמץ, להתגבר על קשיים, ללמוד לנהל סדרי עדיפויות ועוד.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים, כפי שתראו במצגת – יש לנו מועצת תלמידים חדשה.
הורים יקרים,בחרנו לציין את יום הזיכרון ה – 19 לרצח יצחק רבין בפעילויות לפיתוח ולטיפוח תרבות של מחלוקת שיש לה גבולות ובבחירת הנהגת התלמידים של בית הספר.
קרא עוד...
לקראת תשע"ט
פינת הזיכרון
מידע להורים
בעין המצלמה
חברת התלמידים
ספרייה
גלישה בטוחה
יצירות תלמידים
צהרון
פינת החי
מרחבי כיתות
מרחבי מקצוע
מחשבים
היסטוריה
אנגלית
הענן החינוכי